/uudised
est
Uudised
Miks võiksid liituda PÖFFi Hundikarjaga?
13.02.2019
Fookuses

Eelmisel aastal lõi PÖFF uue klubi, et filmifänne festivalile lähemale tuua ning ka omavahel ühendada, pakkudes neile mitmesuguseid hüvesid alates eelisvõimalusest osta PÖFFi pileteid kuni soodsamate piletihindade ja auhinnamängudeni. Jagame ka aastaringselt olulisemaid filmiuudiseid ning hoiame inimesi kursis, kuidas PÖFFi filmidel pärast festivali maailmas läheb. Hundikarjaga liitumise eelduseks on see, et te loote meie lehele konto ning annate mõned isikuandmed. Miks on see meile oluline ja teile kasulik? Sest, see annab meile annab see parema ülevaate, millised filmid teile meeldivad ja millised teemad huvi pakuvad, et saaksime seda programmi koostamisel arvesse võtta.

Valida on kolme liitumisvõimaluse vahel:


HUNDIKARI

Kui astud Hundikarja liikmeks, hakkavad Sulle automaatselt kehtima piletisoodustused: tavapärase 8 euro asemel maksab pilet 7 eurot, sooduspilet (pensionärid, õpilased ja üliõpilased) aga koguni 6 eurot. Hundikarja liikmeks saad astuda tasuta ja selle liikmelisus on tähtajatu, nagu õigetes karjades kombeks!


Liitu hundikarjaga siin!
 HUNDISÕBER

Kui Sa oled juba aastaid PÖFFil käinud, vaatad iga kord hulga filme ja tunned festivaliga erilist suhet, on aeg oma sõprus ametlikult vormistada ja hakata Hundisõbraks. Hundisõber toetab PÖFFi 25 euroga, ent saab selle eest osa ka eksklusiivsetest pakkumistest ning talle kehtivad veelgi madalamad piletihinnad. Kinopilet maksab Hundisõbrale vaid 5 eurot ning sama hinnaga saab kinno kaasa võtta ka ühe sõbra. Lisaks saavad Hundisõbrad võimaluse soetada PÖFFi pileteid juba 24 tundi enne avaliku piletimüügi algust, neile kehtivad soodustused PÖFFi meenetepoes ja neil on võimalik osaleda ka festivali suurtes loosides (Elisa Elamuse kinkekaardid, Nordic Hotel Forumi kultuurihundi majutuspakett kahele, 2019. aasta PÖFFi Hundipassid jms). Kiiremad liitujad saavad PÖFFilt ka kingituse. PÖFFi esitleja Elisa kliendid saavad Hundikarja liikmeks erihinnaga.

Hakka Hundisõbraks siin!


  
HUNDIPASS

Tõelisele PÖFFi fanaatikule ja kinofiilile on meil pakkuda vana hea Hundipass (120 eurot), mille abil saab korda saata kartmatuid tegusid. Hundipassi omanik saab käia filme vaatamas tervelt 30 korda ja ka temal on võimalik seanssidele 24 tundi enne teisi pileteid osta, saada soodustusi PÖFFi meenetepoes ning osaleda suurtes loosides. Hundipass kehtib vaid 22. PÖFFil, pärast seda jätkad Hundikarja liikmena.

Hangi endale Hundipass siit!

Võrdle erinevate pakettide hindu ja hüvesid SIIN!
Jaga: