/poffsoovitab
est
PÖFF SOOVITAB
Iga pöffihunt peab lugu oma karvkattest. Selle hooldamiseks pole rohkem vaja kui mõnusalt täidetud kõhukest, tassikest kohvi ja posu filme.
Kui nälg tõesti näpistab, rutta kohe läbi mõnest meie hubasest partnerkohvikust või -restoranist ja näita oma piletit – nii saad soodustust! Soe kõhutäis on igatahes tagatud, ja kui su sisemine hunt on rahuldatud, pakub ka kogetav film selle võrra rohkem elamust.
Hundid tegid ka tänavu pakti Reval Cafe’ga, kelle pesad paiknevad kõigis strateegilistes punktides, kinodele õige lähedal. Just nemad täidavad PÖFFi pere üüratu kollektiivse kõhukese, vabatahtlikest žüriiliikmeteni. Ja see on hea, sest PÖFF tühja kõhtu ei salli! Sama päeva kinopilet on väärtuslik paber, hoia see kindlalt taskus – sellega saad kohviturgutust Reval Cafe’st kõigest ühe euro eest.
REVAL CAFÉ
Reval Cafè
PÖFFi pileti või kaelakaardiga toidumenüü -10% (v.a lõunamenüü pakkumised)
Kohvikute aadressid:
Müürivahe 14; Pärnu mnt 27; J. Sütiste tee 19; Telliskivi 60a; Vene 1; Ranna tee 13b/c; Viru Keskus, Viru väljak 4; Postimaja, Narva mnt 1; Kumu, A. Weizenbergi 34 / Valge tn 1; Sõjakooli 10; Karulaugu tee 13; Kopli 1; Rävala pst 3; Riia 4, Tartu.
Reval Café kauaaegne püsikunde Reigo Ahven soovitab:
Minu jaoks on Reval Cafe inimestele oluliste vajaduste eest galantselt hoolitsemise musternäidis.
Paljudel juhtudel, reisides Hiinas, Ameerikas, Saksamaal, Soomes, Brasiilias (ja riikides, mis jäävad nende vahele), olen tabanud end spontaanselt mõttelt, et annaksin oma väikese sõrme ühe hea riisipudru ja värske maasikamoosi, rabarberikoogi ja kohapeal pressitud apelsini- või greibimahla eest.
On uskumatu, et PÄRIS hommikusöögi revolutsiooni on suutnud ellu viia üks pisike ja südamega loodud linnakohvikute kett, tabades üllatavalt hästi uue aja urbaniseerunud, ent looduslähedase ning pigem tõtliku inimese soove.
Teenindus on mahedalt personaalne, tooraine hoolikult valitud ja maitsed peenhäälestatud. Ning mulle kui muusikule on eriline „sõstar tartleti peal“ hellusega valitud muusika.
P.S. Tänu Reval Gelatole on kadunud põhjus õhata iga kord jäätiseisu tekkides magushapu igatsusega Itaalia poole, sest vanalinnas promeneerides on see elamus äärmisel juhul 300 meetri raadiuses.
Reval Cafe –12 points!
PÖFFi pileti või kaelakaardiga toidumenüü -10% (v.a lõunamenüü pakkumised)
BABULJA
Pärnu mnt 2
50 24 752
Babulja kohvik
PÖFFi pileti või kaelakaardiga kogu menüü -10 %
Laulja UKU SUVISTE soovitab:
"Värsked ja ülimaitsvad vanakooli pirukad, ülelinna pliinid enda valitud lisandiga ja need salaretseptiga majanapsud... Nagu vanaemale ikka külla minnes, on Babuljas alati laud heast-paremast lookas ja selles hubases atmosfääris võikski aega nautima jääda.."
Nostalgiline kohvik Babulja tervitab Sind sooja atmosfääri, särasilmsete teenindajate ja maitsvate söökidega! Päevasel ajal töölõuna eripakkumistega kostitav ja õhtune romantiline veininautlejate meelispaik on avatud iga päev!
PÖFFi pileti või kaelakaardiga kogu menüü -10 %
FLAMM Flammkuchen Bar
Rotermanni 2, Elevaatori maja
5333 7154
flammkuchenbar
PÖFFi pileti või kaelakaardiga soodustus 10% põhimenüüst
Flammi püsikunde Jaak Prints soovitab:
FLAMM: on omaette maailm. Nagu film. Aeg peatub, kui uksest sisse astun. (Või olen mina see, kes unustab aja?) Aga veel enne, juba uksel tervitab ta mind värske küpsetuslõhnaga - see on sobivaks sissejuhatuseks sellele, mis mind peagi ees ootab. Väikeses kohas tõuseb esile inimene, nii pererahvas ise kui nende kunded. Usaldan end pererahva hoolde ja saan lahke võõrustamise osaliseks. Nad oskavad lugu pidada nii toidust kui kundest. Nõtkelt ja märkamatult on jõudnud tekkida teadmine, et olen hoitud. Võis see olla peakoka huvitundev kiire pilguheit, mis vaikides justkui küsiks: “Kuidas maitseb?” Või mu enda pilk, mille teistele külastajatele heidan - neist õhkub rõõmu ja rahulolu.
FLAMM: on hubane ja hingega koht. Paraja suurusega. Lihtsuse võlu selle parimas tähenduses. Kõik on seatud selle nimel, et fookus ei hajuks peamiselt - leegikoogid ise on imelised. Puhtad maitsed, elegantne vorm. Läbimõeldud veinivalik harmoneerub mängeldes nimitegelastega.
Lahkun, naeratus näol. Olen saanud elamuse, mille taaskogemist olen eneselegi märkamatult kavandama asunud. Mõtteis kutsun endaga kaasa inimesi, kellega uut elamust jagada. Kohtume FLAMM:is!
PÖFFi pileti või kaelakaardiga soodustus 10% põhimenüüst
HUMALAKODA
Kopli 1
6999960
humalakoda
Pearoa kõrvale üks tasuta 0,33L kohapeal pruulitud õlu.
PÖFFi kaelakaardi või sama päeva kinopiletiga Humalakojas kohapeal pruulitud PÖFF-i eriõlu poole hinnaga.
Ajalehe KesKus staarkolumnist kultuurikoer Saba soovitab:
Eks Humalakoda ole tuntud oma koha peal pruulitud õllede ja sinna juurde sobivate toitude poolest. Ei vaidle vastu – need on tõesti proovimist väärt, eriti juustupallid. Aga minu jaoks on Humalakoda eelkõige väga demokraatlik koht, kuhu on oodatud nii karvased kui sulelised – kõik saavad meele rõõmsaks ja keele pehmeks. Ehk nagu öeldakse: „Humala ees on kõik võrdsed!“. Muuseas, Humalakoja õllevaliku kiituseks – see on ainuke koht Eestis, kus pakutakse spetsiaalselt koertele mõeldud õlut!
Pearoa kõrvale üks tasuta 0,33L kohapeal pruulitud õlu.
PÖFFi kaelakaardi või sama päeva kinopiletiga Humalakojas kohapeal pruulitud PÖFF-i eriõlu poole hinnaga.
JAHU TÄNAVAGURMEE
Estonia pst 19/2
58102726
Jahu Tänavagurmee
Eripakkumine PÖFFi pileti ja kaelakaardi omanikele:
PÖFFi 100% veiseburger koos Shoestring friikatega või PÖFFi eripitsa vaid 9 eurot.
Tõlk ja toimetaja Reili Brandt soovitab:
Jahu Tänavagurmee on minu jaoks armastus esimesest silmapilgust ja esimesest suutäiest. See ideaalse kesklinna asukohaga kohvik on mu kindel valik, kui tahan kogu perega tõeliselt head pitsat nautida või sõpradega enne kinoõhtut maitsvat burgerit süüa. Suviselt soojade ilmadega saan istuda hubasel väliterrassil ja unistada, et söön oma lemmikut, trühvlikattega pizza bianca‘t hoopis Itaalias. Maitse on just nii õige ja hea, tõeline maitseelamus garanteeritud. Aga kui Eesti ilm jälle jahedaks läheb, siis on trendika kujundusega kohvikus piisavalt ruumi, et kõik hea ja kvaliteetse tänavatoidu austajad oma leti äärde ära mahutada. Seal võib kas või sünnipäeva pidada, Prosecco on alati külm ja friikartulid linna parimad!
Eripakkumine PÖFFi pileti ja kaelakaardi omanikele:
PÖFFi 100% veiseburger koos Shoestring friikatega või PÖFFi eripitsa vaid 9 eurot.
KULDMOKK
Falgi tee 3
5600 4171
Kuldmokk
PÖFFi pileti või kaelakaardiga tasuta klaas valget või punast veini eel- või pearoa kõrvale
Restoran Kuldmokk peakokk Irma Viidalepp soovitab:
“Kuldmoka asutamisel oli meil soov pakkuda Vahemere kööki selle kõikidelt kallastelt - maailmaränduritena oli just see regioon meid enim võlunud. Aja jooksul aga selgus, et meie ideed järgivat kokka on keeruline leida. Tulemuseks ongi see, et omanikust on saanud peakokk ja meie menüü on täpselt selline nagu ise tahame. Bon appétit!”
PÖFFi pileti või kaelakaardiga tasuta klaas valget või punast veini eel- või pearoa kõrvale
LA TABLA
Telliskivi 60
51943327
latablatallinn
PÖFFi pileti või kaelakaardiga kogu menüü -10%
Gurmaan, rändur ja reisiraamatu "Maailm seljakotis" autor Aive Hiiepuu:
„Parimad tacod, mida olen kunagi söönud.“
La Tablasse tulles satud foodie-matkale mööda Ladina-Ameerika kööki – meie värvikirev interjöör ja chill atmosfäär loovad mõnusalt latiinoliku fiilingu. Segame oma köögis maailma uusimaid trende ladina köögi traditsioonilise lähenemisega, aga kõige tähtsamaks peame siiski ehtsaid maitseid ja värskeid koostisaineid. La Tabla on ainuke restoran Eestis, kus valmistatakse maisitortiljasid algusest (ehk maisiterast) lõpuni ise, nagu seda on Mehhikos tehtud aastasadu. Lisaks paitavad maitsemeeli meie desserdid ja rikkalik kokteilivalik.
La Tabla moto on „Mi casa es tu casa“ – minu kodu on ka sinu kodu.
Bienvenido a La Tabla!
PÖFFi pileti või kaelakaardiga kogu menüü -10%
MONACO
Viru väljak 3
622 2990
Restoran Monaco
PÖFFi pileti või kaelakaardiga soodustus 10% põhimenüüst
Muusik ja festivali JuuJääb korraldaja Villu Veski soovitab:
Nordic Hotel Forumist on kujunenud välja minu teine kodu. Hotelli restoranis ja lobby’s võib kohata paljusid kultuuri- ja kunstimaailma tegijaid, nii kohalikke kui ka laiast maailmast. Õhtutundidel on siin kuidagi eriti mõnus, rahulik sumin. Teisel pool avarat klaasseina avaneb vaade tuledesäras Tallinna peatänavale ja linnasaginale.
Selles on mingi eriline võlu ja sind haarab tunne, nagu sind ümbritseks tõeline city life. Siin istudes olen lausa muusikat loonud. See on koht, kuhu on hea ja lihtne tulla ning aega viita, kus on mõnus kokku saada ja vajadusel ka edasi minna, sest kõik on käe-jala juures. Ja siinsed kokad tõesti valdavad kokakunsti! Maitsvate roogade ja maitsva kohvi kõrval on mulle väga oluline ka soe kohtlemine, mis siinsetele külalistele alati osaks saab.
PÖFFi pileti või kaelakaardiga soodustus 10% põhimenüüst
NĀGANAGA
Uus 25
660 2559
barnaganaga
PÖFFi kaelakaardiga soodustus 10% põhimenüüst
Helene Vetik, disainer/copywriter/blogger, Aasta Disainer 2017 soovitab:
Minu jaoks on Naganaga üks legemaid lõunatamiskohti Tallinnas – Tallinna vanalinna on jäänud nii vähe neid lokaale, mis pole mõeldud turistilõksudeks, Nagas aga tekib mõnus tunne, et vanalinn kuulub ikkagi rahvale. Lõunapausidel söön tavaliselt päevapakkumisi, milleks võivad olla näiteks kukeseened või muu hooajaline kraam, teinekord haaran aga hoopis kohaliku guilty pleasure ’i, kausitäie krõbedaid venivaid juustuseid Raini juustupalle. Miks on juustupallid just Raini nimelised? Aga sellepärast, et Nagas mõtlevad roogasid välja päris inimesed ja megahead juustupallid mõtles välja Rain!
PÖFFi kaelakaardiga soodustus 10% põhimenüüst
OLDE HANSA
Vana Turg 1
627 9020
Olde Hansa
PÖFFi pileti või kaelakaardiga soodustus 10% põhimenüüst
Kaspar Taimsoo, Eesti aerutaja ja olümpiamedalist soovitab:
Keskaega kajastavad filmid pole küll PÖFFi programmis kõige sagedasemad, kuid ärge peljake avastada, kuidas einestasid kaupmehed 15. sajandil. Väike vihje: toidud olid imemaitsvad ja keskaegne mõdu on lausa kohustuslik. Olde Hansa kutid on taastanud kõik kõige ehedamal moel! Lisaks kõhutäiele on ka elamus garanteeritud.
PÖFFi pileti või kaelakaardiga soodustus 10% põhimenüüst
R14
Rotermanni 14
58558120
R14 resto
PÖFFi pileti või kaelakaardiga soodustus 10% põhimenüüst (v.a. lõunamenüü pakkumised)
Peasommeljee Rein Kasela:
R14 Veinirestoran on koht, kus peakoka ja sommeljee koostöös sünnivad harmoonilised maitsed, mida külastajad saavad ikka ja jälle nautima tulla. R14 restorani ja Rein Kasela Veinitoa tihedas koostöös saavad siin kliendid professionaalset nõu nii eksklusiivsete jookide kaasaostmiseks kui ka kohapeal nautimiseks. Maitseelamuste ja õhtuste olemiste kõrval on R14 restoranis võimalus ka osaleda veinikoolitustel ja arendavatel degustatsioonidel. Kesklinna tuiksoonel asuv veiniresto lubab nautida rahakotist ja eelistustest sõltuvalt erinevaid veinijooke ja nendega alati harmoneeruvaid toiduelamusi.
PÖFFi pileti või kaelakaardiga soodustus 10% põhimenüüst (v.a. lõunamenüü pakkumised)
RAE
Raekoja plats 10
644 3988
RestoranRAE
PÖFFi pileti või kaelakaardiga soodustus 10% põhimenüüst. Lisaks kohvi ja kook teie valikul vaid 5.90 eurot.
Rae restorani püsikunde Matti Timmermann soovitab:
Rae restoran on mõnus koht Raekoja platsil, kus on hea toit, teenindus ja suurepärane seltskond. Olen püsiklient aastast 2005, siiralt soovitan!
PÖFFi pileti või kaelakaardiga soodustus 10% põhimenüüst. Lisaks kohvi ja kook teie valikul vaid 5.90 eurot.
RESTORAN LEIB
Uus 31
611 9026
Leib Restoran
PÖFFi pileti või kaelakaardiga soodustus 10% põhimenüüst
Floorin AS tegevjuht ja Šoti klubi liige Arvi Mägin soovitab:
Restoran Leib on tükike toidunaudingute paradiisi iidses Tallinnas, eesti tooraine ja ainulaadsed road näitavad taset. Liha-kala sõbrad on jootrahaga alati lahked. Klaas iga toidu juurde sobivat veini on Leivast teinud koha, millest teistel tasub õppida, eriline on ka Šoti klubiga koostöös loodud viskide valik. Meeskonna teenindus on erakordselt soe ja asjatundlik.
PÖFFi pileti või kaelakaardiga soodustus 10% põhimenüüst
RESTORAN SALT
Vase 14 / Faehlmanni15
518 8510
Saltrestoran
PÖFFi pileti või kaelakaardiga tasuta klaas valget või punast veini eel- või pearoa kõrvale
Neftali Peral Joris, Hispaania Maja asutaja Eestis, soovitab:
Just praegu, astudes tänavale pärast mõnusat õhtusööki iseenda seltsis väikeses ja hubases Saltrestoranis ja imetledes kahanevat kuud, mõtlesin: milline imekaunis õhtu! Jälgides seda imelist õhustikku ja pidevat taldrikute kandmist köögist laudadele ning tunnetades lõhnu ja maitseid enda ümber, võib kergesti segadusse sattuda ega pruugi arugi saada, kas oled Eestis või hoopiski Vahemeremaades.
PÖFFi pileti või kaelakaardiga tasuta klaas valget või punast veini eel- või pearoa kõrvale
THE GRILL HOUSE
Pärnu mnt 2
53007365
grillhousetallinn
PÖFFi pileti või kaelakaardiga soodustus 10% põhimenüüst
Toidublogijate grupp NÄLJANE NELIK soovitab:
Täiuslik elamus!
Põnevast kokteilivalikust tõeliselt mitmekülgse toidumenüüni – siin juba teatakse, kuidas kõik sinu soovid täita! Iga tellitud roog ja kokteil saabus järjekordse positiivse üllatusena. Tõeline rahulolu / soov veel ja veel süüa – positiivsed emotsioonid on garanteeritud!
Road nägid välja äärmiselt ahvatlevad, huvitavad ja loomulikult värsked. Ja veel – me absoluutselt armastame nende mehemõõtu carpaccio’t ja teenindust!
PÖFFi pileti või kaelakaardiga soodustus 10% põhimenüüst
TOA
Rotermanni 2
56878886
TOATasteofAsia
PÖFFi pileti või kaelakaardiga pearoa kõrvale tasuta jook
Laulja ja stilist Johanna Eenma soovitab:
Minu söömiskogemus TOAs on alati olnud tore ning ootan juba uut võimalust tagasiminekuks. Pärast mitmeid Aasias käike on TOAs einetamine rõõmsaks maitsemeenutuseks, kus on täpp i peale pandud just kastmetega, mis annavad Aasia köögi puhul roale selle tõelise maitse.
Lisaks on TOAs muhe, ent professionaalne personal, kes oskab anda parimaid soovitusi, ning lahe interjöör, mis kutsub nii sööma kui ka kokteilitama. Plusspunktid ka eri meeleoludega nurgakestele eri seltskondade tarbeks!
PÖFFi pileti või kaelakaardiga pearoa kõrvale tasuta jook
TOKUMARU
tokumaruramen
PÖFFi pileti või kaelakaardiga soodustus 10% põhimenüüst
Kohvikute aadressid:
Solaris keskuse II korrus / Solaris keskuse 0-korrus / Balti Jaama Turg / Tallinna Lennujaama 5. värav
Piret Järvis-Milder soovitab:
Tokumaru sai mu enda õnge otsa, kui nüüdseks juba mitu head aastat tagasi avastasin, et seal müüakse Tallinna parimat kimchi’t! Tokumaru on minu jaoks esimene koht, kuhu tõtata, kui tahan kiirelt midagi tervislikku ja maitsvat hamba alla saada. Sushi’d, ramen’id, don’id ja kõik muu valmib värskest toorainest otse su silme all ja siiani pole ma pidanud nendes imelistes maitsetes pettuma. Teine mu suur lemmik Tokumaru menüüs pärast kimchi’t on lõhe ja avokado don, millel on tihedalt kannul erinevad ramen’id.
PÖFFi pileti või kaelakaardiga soodustus 10% põhimenüüst
VAPIANO
Hobujaama 10
682 9010
Solaris Keskus, Estonia pst 9
628 5999
Vapiano
PÖFFi pileti või kaelakaardiga salati, pasta või pitsa kõrvale tasuta jook
Näitleja Henrik Kalmet soovitab:
Minu meelest on Vapiano ideaalne peatuspaik nii PÖFFi ajal kui ka muidu, aga just see kiiruse ja kvaliteedi suhe saab määravaks, kui tahad enne seanssi või kahe filmi vahel midagi maitsvat võtta. Ja kuna ma ise süüa teha ei oska, on Vapianos hea kokkade pealt piiluda, kuidas su lemmikroog valmis saab – ehk siis hea toit ja koolitus üheskoos, just nagu vaataks mustkunstnikku oma trikke lahti seletamas. Siin aga õnneks ei kao maagia ka siis, kui oled valmistamise saladusi näinud.
PÖFFi pileti või kaelakaardiga salati, pasta või pitsa kõrvale tasuta jook