/ohtunevoond
est
ÕHTUNE VÖÖND
Sel aastal jagub ööelu pelgupaiku igale susinosplile. Riputa oma hundikuub festivali ametliku klubi Naganaga nagisse, külasta jazzist Philly Joe’d, eklektilist Kauplus Aasiat või stiilset Butterfly Lounge’i.
Jutud käivad ka maitsvast joogist LUPUS ALBA, mille Saku valmis villinud on. Kõik õlleentusiastid ja etiketikogujad – hoidke silmad lahti!
NĀGANAGA
Uus 25
660 2559
barnaganaga
PÖFFi kaelakaardiga soodustus 20% põhimenüüst
Indrek Migur, PÖFF filmikülaliste koordinaator soovitab:
Viimase detailini korda sätitud läikivatele ja kallitele vanalinna baaridele vastukaaluks pakub Naganaga värskendava alternatiivina sundimatut ja stressivaba keskkonda koos hea toidu (vürtsika toidu huvilistele soovitame soojalt Priidukimchi't!), intelligentse muusikavaliku, rikkaliku joogimenüü ja värvikaima seltskonnaga, mida Tallinnal pakkuda.
Baari sisekujundus on pikitud täis imeliselt veidraid detaile, väljendades akuraatselt sõpruskonnast koosneva Naganaga omanike seikluslikku maitsemeelt ja ise-tehtud-hästi-tehtud mentaliteeti. Populaarse kohalike kohtumispaigana korraldatakse Naganagas nii erinevaid üritusi, näiteks filmi- ja muusikaviktoriine, kui ka vahel varajaste hommikutundideni kestvaid pidusid.
PÖFFi kaelakaardiga soodustus 20% põhimenüüst
BUTTERFLY
Vana-Viru 13
5690 3703
Butterfly Lounge
PÖFFi pileti või kaelakaardiga soodustus 10% põhimenüüst
La La Ladies soovitab:
Butterfly on kombinatsioon rikkalikust glämist ja mugavusest. Siit leiad Tallinna parimad joogid. Suur tõenäosus, et kohtad vanu sõpru või leiad endale uued. Lounge'i sisenedes tajud kohe ära, et siin on mõnus atmosfäär. Iga seal esinemine on seetõttu täielik nauding. Tule vaata ja sa ei kahetse!
PÖFFi pileti või kaelakaardiga soodustus 10% põhimenüüst
KAUPLUS AASIA
Kopli 2a
Kopli2
PÖFFi pileti või kaelakaardiga kogu menüü -15%
Visuaalkunstnik Kiyoshi Stelzner soovitab:
Kesisevõitu välisfassaad on petlik – Telliskivi lähedal asuv koht, mis pakub aga võnkeid hoopis teiselt planeedilt, on Eesti underground-kultuuri varjatud pärl.
Tagahoovi astudes leiad end idüllilisest aiast täis suuri puid, kus asub food truck, mis pakub linna kõige ehedamat Tai toitu.
Asutuse sisemus korvab välisilme rohkem kui küllaga. Kauplus Aasia südameks on rätsepatööna valminud helisüsteem. Selle pulseeriv rütm äratab ellu puhta energia ja see siin on põhiline koht, kuhu kogunevad kõrgema taseme DJ-d, bändid või eksperimentaalmuusikud. Võib olla kindel, et see koht avaldab lähiaastatel eesti elektroonilise muusika kultuurile tohutut mõju.
PÖFFi pileti või kaelakaardiga kogu menüü -15%
NORDIC LOBBY BAR
Nordic Hotel Forum
Viru väljak 3
622 2990
NordicHotelForum
PÖFFi pileti või kaelakaardiga soodustus 10% põhimenüüst
Tahad teada, kus on tõeliste pöffihuntide kogunemiskoht hommikust hilisõhtuni? Siin see on – otse linna südames asuvas Nordic Hotel Forumi lobby-baaris, tõelises pöffipesas! Siin saavad kokku filmisõbrad, festivali väliskülalised, filmitööstuse olulised tegijad ning filmimaailma suuremad ja väiksemad tähed. Siin sünnivad väärt kontaktid ja uued filmid. Võib isegi öelda, et kui sind ei ole siin, siis sind poleks nagu olemaski!
Nordic Hotel Forumi I korrusel asuv avar ja õdus lobby-baar tervitab sind ja sinu sõpru kaminatule, vaikse stiilse muusika ja mõnusa jutuvadaga. See on ideaalne koht, kus nautida festivali mõnusat melu, veeta aega koos teiste tõeliste tegijate ja filmisõpradega. Miks mitte ka üks kerge eine, kõrvale kuum või karastav jook! Lisaks PÖFFi-aegsetele eripakkumistele on meil ka iga päev pakkumisel väärikas menüü ja joogikaart. Kõige muu hea kõrval leiate siit ka piiramatus koguses tasuta internetiühendust.
Tule maitsma Jamesoni maitsvaid kokteile ja kõike muud head-paremat. Oleme avatud hommikust kuni hilisõhtuni, või siis väheke kauemgi...
PÖFFi pileti või kaelakaardiga soodustus 10% põhimenüüst
PHILLY JOE´S JAZZIKLUBI
Vabaduse väljak 10
phillyjoes
PÖFFi pileti või kaelakaardiga kõik joogid 15% soodsamalt ning kõik kohvijoogid vaid 1 eur
Mart Normet, Erply ja World Cleanup Day peaprodutsent soovitab:
Elu nautimine on päris keeruline. Ma mõtlen „päris elu“ nautimist. Sellise elu, kus sind saadavad naturaalsed helid ja teised inimlikud aistingud. Sellise elu, mis pole fast ega virtuaalne. Philly Joe’s on Eesti pealinna päriselu keskpunkt. Suurepärane jazziklubi, mis asub metropoli keskel, turvaliselt maa all. Minul võtab seal alati ligi pool tunnikest aega, et rööprähklemise kärast ja kiirustamisest väljuda ning lasta puhas muusika oma vereringesse. See on üks meditatiivne kogemus – päris muusika, päris inimesed, päris tunne.
PÖFFi pileti või kaelakaardiga kõik joogid 15% soodsamalt ning kõik kohvijoogid vaid 1 eur