/meeskond
est
Meeskond

 

Valdkond…
Valdkond…
Administratsioon
Industry@Tallinn & Baltic Event
Külalised
Laste- ja noortefilmide festival Just Film
Logistika
Lühifilmide ja animatsiooni festival PÖFF Shorts
Partnersuhted ja eriüritused
Piletimüük ja info
Produktsioon ja tehnika
Programm
Tartu PÖFF
Turundus ja kommunikatsioon
Tiina Lokk-Tramberg
Juhatuse liige
Festivali direktor
Programmijuht
Loomemajanduse arenduskeskus Creative Gate konsultant
Mikk Granström
Juhatuse liige
Administratiivjuht
Programmi koostaja
Just Filmi tegevjuht
Neeme Kari
Arendusjuht
Külli Lõpp-Elmeste
Finantsjuht
Pearaamatupidaja
Mariliis Parve
Juhatuse ja kontori assistent
Helmut Jänes
Programmi koostaja
Mihkel Riis
Programmikoordinaator
Hannes Aava
Programmi koostaja
Pressi- ja kommunikatsioonijuht
Dagmar Raudam
Programmi koostaja
Britta Talving
Moe- ja elustiilikino koordinaator
Tiiu Marie Kraut
Filmitõlgete koordinaator
Giampietro Balia
Programmi koostaja
Eleonora Granata Jenkinson
Programmi koostaja
Antonio Cesar Leite Bordallo
Programmi koostaja
Mohhamad Atebbai
Programmi koostaja
Javier Garcia Puerto
Programmi koostaja
Christoph Gröner
Programmi koostaja
Wendy Ide
Programmi koostaja
Giovanna Fulvi
Programmi koostaja
Intishai Al-Timimi
Programmi koostaja
Anna Arutyunova
Programmi koostaja
Cheng Sim Lim
Programmi koostaja
Edvinas Pukšta
Programmi koostaja
Vassilis Economou
Programmi koostaja
Teet Teinemaa
Programmi koostaja
Triin Kadaja
Programmi assistent
Indrek Migur
Külaliste osakonna koordinaator
Gerda Merivee
Turunduse projektijuht
Tiit Tuumalu
Programmi koostaja
Eestikeelse kommunikatsiooni koordinaator
Anna-Liiza Izbaš
Pressi koordinaator
Kristjan Vool
Kodulehe arendaja
Elina Kask
Partnersuhete juht
Eriürituste juht
Joosep Hermaste
Partnersuhete ja eriürituste juhi assistent
Hanna-Stina Vahimets
Eriürituste produtsent
Andreas Kask
Eriürituste produtsent
Raili Reinsalu
Piletimüügi koordinaator
Tiina Tartes
Piletimüügi assistent
Regina Helena Lõpp-Elmeste
Kodulehe arendaja
Piletimüügi assistent
Jaan Ulst
Vabatahtlike koordinaator
Rasmus Puksmann
Digitaalse kino juht
Produktsiooni koordinaator
Mihkel Salm
Produktsiooni juht
Jürgen Peil
Festivali informatsiooni süsteemi konsultant
Mikk Oad
Digilabori tehnik
Siim Vahter
Logistikajuht
Andrei Višnevski
Rahvusvahelise filmilogistika koordinaator
Kadri Raigo
Eesti-sisese filmilogistika koordinaator
Maarit Männama
Just Filmi programmi koordinaator
Epp Kõuhkna
Just Filmi turunduse koordinaator
Kärt Väinola
Just Filmi väliskommunikatsiooni koordinaator
Just Filmi programmi koostaja
Black Night Stars programmi juht
Riina Ries
Just Filmi eriürituste ja žüriide koordinaator
Mart Kuhi
Just Filmi programmi koostaja
Mihkel Ulk
Just Filmi programmi koostaja
Oliver Põder
Just Filmi programmi koostaja
Just Filmi sünopsiste koostaja
Grete Nellis
PÖFF Shorts festivali juht
PÖFF Shorts produtsent
Heinrich Sepp
PÖFF Shorts turunduse koordinaator
Laurence Alan Boyce
Programmi koostaja
PÖFF Shorts lühifilmide programmi juht
Priit Tender
PÖFF Shorts animatsioonide programmi juht
Kamila Kučíková
PÖFF Shorts programmi koordinaator
Siiri Häidma
PÖFF Shorts programmi koostaja
PÖFF Shorts külalisteosakonna koordinaator
Marge Liiske
Industry@Tallinn & Baltic Event juht
Leana Jalukse
Loomemajanduse arenduskeskus Creative Gate juht
Industry@Tallinn kaastootmisturu juht
Kadi Kolk
Industry@Tallinn kommunikatsiooni koordinaator
Maria Suurväli
Külalisteosakonna juht
Industry@Tallinn külaliste osakonna juht
Janeli Puusaag
Industry@Tallinn külaliste osakonna assistent
Karina Leps
Industry@Tallinn külaliste osakonna assistent
Johanna Maria Lehtme
Baltic Event külaliste osakonna juht
Sten-Kristian Saluveer
European Film Forum Tallinn kuraator
Michael Pärt
Music Meets Film kuraator
Martina Tramberg
Music Meets Film projektijuht
Triin Tramberg
Script Pool ja International Works in Progress projektijuht
Karlo Funk
European Genre Forum projektijuht
Kätlin Kaganovitš
European Genre Forum koordinaator
Riina Sildos
MTÜ BE juhatuse liige
Anu Ernits
MEDIA lounge koordinaator
Maria Ulfsak-Šeripova
Baltic Event Works in Progress juht
Katre Kajamäe
Industry@Tallinn Seminaride ja töötubade koordinaator
Kati Remmelkoor
Industry@Tallinn turundus
Industry@Tallinn ürituste koordinaator
Claudia Landsberger
Black Night Stars konsultant
Tiiu-Ann Pello
Industry@Tallinn Filmikunsti töötoa projektijuht
Agnes Joyet
Tartu PÖFFi koordinaator
Tiit Taimla
KDM tehnik
Marika Kesler
Subtitreerijate koordinaator
Kärt Paju
Sandra Laura Luhtein
Piletikontrolöride töö koordinaator
Aleksander Tali
Turunduse assistent
Ana Victoria Falcon Araujo
Sotsiaalmeedia koordinaator
Liisi Rohumäe
Programmi koostaja
Jüri Käosaar
Infotöötajate koordinaator
Artur Rauhiainen
Vene kommunikatsiooni ja pressi koordinaator
Kristjan Vardja
Eriürituste produtsent
Kaia Tungal
Eriürituste produtsent
Roland Roman Puiestik
IT haldur
Jette-Krõõt Keedus
Digilabori koordinaator
Tõnis Jürgens
Digilabori tehnik
Marko Järv
Produktsiooni assistent
Henryk Johan Novod
PÖFF Shorts programmi koostaja
Ra Ragnar Novod
PÖFF Shorts programmi koostaja
Teemu Kettunen
PÖFF Shorts programmi koostaja
Veera Tapper
PÖFF Shorts programmi koostaja
Peter Murdmaa
PÖFF Shorts kunstiline juht
Mari-Liis Rebane
PÖFF Shorts produtsent