/meeskond
est
Meeskond
Administratsioon
Tiina Lokk-Tramberg
Juhatuse liige
Festivali direktor
Mikk Granström
Juhatuse liige
Administratiivjuht
Külli Lõpp-Elmeste
Finantsjuht
Pearaamatupidaja
Mariliis Parve
Juhatuse ja kontori assistent
Neeme Kari
Arendusjuht
Programm
Tiina Lokk-Tramberg
Programmijuht
Mikk Granström
Programmi koostaja
Helmut Jänes
Programmi koostaja
Hannes Aava
Programmi koostaja
Intishai Al-Timimi
Programmi koostaja
Laurence Alan Boyce
Programmi koostaja
Christoph Gröner
Programmi koostaja
Giampietro Balia
Programmi koostaja
Britta Talving
Moe- ja elustiilikino koordinaator
Tiiu Marie Kraut
Filmitõlgete koordinaator
Dagmar Raudam
Programmi koostaja
Mihkel Riis
Programmikoordinaator
Antonio Cesar Leite Bordallo
Programmi koostaja
Eleonora Granata Jenkinson
Programmi koostaja
Giovanna Fulvi
Programmi koostaja
Javier Garcia Puerto
Programmi koostaja
Mohhamad Atebbai
Programmi koostaja
Tiit Tuumalu
Programmi koostaja
Wendy Ide
Programmi koostaja
Anna Arutyunova
Programmi koostaja
Cheng Sim Lim
Programmi koostaja
Edvinas Pukšta
Programmi koostaja
Vassilis Economou
Programmi koostaja
Teet Teinemaa
Programmi koostaja
Triin Kadaja
Programmi assistent
Liisi Rohumäe
Programmi koostaja
Turundus ja kommunikatsioon
Hannes Aava
Pressi- ja kommunikatsioonijuht
Gerda Merivee
Turunduse projektijuht
Kristjan Vool
Kodulehe arendaja
Regina Helena Lõpp-Elmeste
Kodulehe arendaja
Anna-Liiza Izbaš
Pressi koordinaator
Tiit Tuumalu
Eestikeelse kommunikatsiooni koordinaator
Aleksander Tali
Turunduse assistent
Ana Victoria Falcon Araujo
Sotsiaalmeedia koordinaator
Artur Rauhiainen
Vene kommunikatsiooni ja pressi koordinaator
Serafima Nikolajeva
Venekeelse kommunikatsiooni ja pressi assistent
Partnersuhted ja eriüritused
Elina Kask
Partnersuhete juht
Eriürituste juht
Andreas Kask
Festivali kunstnik
Hanna-Stina Vahimets
PÖFF soovitab projekti koordinaator
Joosep Hermaste
Eriürituste produtsent
Kristjan Vardja
Festivali kunstnik
Kaia Tungal
Festivali kunstnik
Produktsioon ja tehnika
Rasmus Puksmann
Digitaalse kino juht
Produktsiooni koordinaator
Jürgen Peil
Festivali informatsiooni süsteemi konsultant
Tiit Taimla
KDM tehnik
Mikk Oad
Digilabori tehnik
Mihkel Salm
Produktsiooni juht
Marika Kesler
Subtitreerijate koordinaator
Roland Roman Puiestik
IT haldur
Jette-Krõõt Keedus
Digilabori koordinaator
Tõnis Jürgens
Digilabori tehnik
Marko Järv
Produktsiooni assistent
Külalised
Dagmar Raudam
Filmikülaliste osakonna juht
Maria Suurväli
Filmikülaliste osakonna juht
Indrek Migur
Filmikülaliste koordinaator
Kärt Paju
Filmikülaliste osakonna assistent
Logistika
Siim Vahter
Logistikajuht
Andrei Višnevski
Rahvusvahelise filmilogistika koordinaator
Kadri Raigo
Eesti-sisese filmilogistika koordinaator
Piletimüük ja info
Raili Reinsalu
Piletimüügi koordinaator
Regina Helena Lõpp-Elmeste
Piletimüügi assistent
Tiina Tartes
Piletimüügi assistent
Jaan Ulst
Vabatahtlike koordinaator
Sandra Laura Luhtein
Piletikontrolöride töö koordinaator
Jüri Käosaar
Infotöötajate koordinaator
Industry@Tallinn & Baltic Event
Tiina Lokk-Tramberg
Loomemajanduse arenduskeskus Creative Gate konsultant
Sten-Kristian Saluveer
European Film Forum Tallinn kuraator
Triin Tramberg
Script Pool ja International Works in Progress projektijuht
Hannes Aava
Industry@Tallinn rahvusvaheline kommunikatsiooni koordinaator
Maria Suurväli
Industry@Tallinn külaliste osakonna juht
Marge Liiske
Industry@Tallinn & Baltic Event juht
Kärt Väinola
Black Night Stars programmi juht
Kadi Kolk
Industry@Tallinn kommunikatsiooni koordinaator
Karina Leps
Industry@Tallinn külaliste osakonna assistent
Janeli Puusaag
Industry@Tallinn külaliste osakonna assistent
Peter Murdmaa
Baltic Preview kunstiline juht
Mari-Liis Rebane
Baltic Preview produtsent
Leana Jalukse
Loomemajanduse arenduskeskus Creative Gate juht
Baltic Event kaastootmisturu juht
Johanna Maria Lehtme
Baltic Event külaliste osakonna juht
Michael Pärt
Music Meets Film kuraator
Martina Tramberg
Music Meets Film projektijuht
Karlo Funk
European Genre Forum projektijuht
Kätlin Kaganovitš
European Genre Forum koordinaator
Riina Sildos
MTÜ BE juhatuse liige
Anu Ernits
MEDIA lounge koordinaator
Maria Ulfsak-Šeripova
Baltic Event Works in Progress juht
Katre Kajamäe
Industry@Tallinn Seminaride ja töötubade koordinaator
Kati Remmelkoor
Industry@Tallinn turundus
Industry@Tallinn ürituste koordinaator
Claudia Landsberger
Black Night Stars konsultant
Tiiu-Ann Pello
Industry@Tallinn Filmikunsti töötoa projektijuht
Kristiine Kebbinau
Music Meets Film programmi koordinaator
Laura Kurs
Black Catwalk produktsiooni juht
Saara Huimerind
European Film Forum Tallinn koordinaator
Marion Leetmaa
Black Catwalk pressi koordinaator
Darja Saar
TV Beats programmi koordinaator
Jana Pavlenkova
Narva Loomeinkubaator OBJEKT tegevjuht
Sirli Pohlak
Black Catwalk kunstiline juht
Sebastian Talmar
Black Catwalk tehniline juht
Karin Kiigemägi
Black Catwalk show koordinaator
Laste- ja noortefilmide festival Just Film
Mikk Granström
Just Filmi tegevjuht
Maarit Männama
Just Filmi programmi koordinaator
Kärt Väinola
Just Filmi väliskommunikatsiooni koordinaator
Just Filmi programmi koostaja
Mart Kuhi
Just Filmi programmi koostaja
Mihkel Ulk
Just Filmi programmi koostaja
Oliver Põder
Just Filmi programmi koostaja
Just Filmi sünopsiste koostaja
Riina Ries
Just Filmi eriürituste ja žüriide koordinaator
Epp Kõuhkna
Just Filmi turunduse koordinaator
Lühifilmide ja animatsiooni festival PÖFF Shorts
Laurence Alan Boyce
PÖFF Shorts lühifilmide programmi juht
Heinrich Sepp
PÖFF Shorts turunduse koordinaator
Grete Nellis
PÖFF Shorts festivali juht
PÖFF Shorts produtsent
Kamila Kučíková
PÖFF Shorts programmi koordinaator
Priit Tender
PÖFF Shorts animatsioonide programmi juht
Siiri Häidma
PÖFF Shorts programmi koostaja
PÖFF Shorts külalisteosakonna koordinaator
Henryk Johan Novod
PÖFF Shorts programmi koostaja
Ra Ragnar Novod
PÖFF Shorts programmi koostaja
Teemu Kettunen
PÖFF Shorts programmi koostaja
Veera Tapper
PÖFF Shorts programmi koostaja
Tartu PÖFF
Agnes Joyet
Tartu PÖFFi koordinaator