/kuidasliituda
est
Kuidas liituda?
Pimedatel öödel on pead tõstmas uus kari, kus kohtad nii õudust ja intriige kui ka naeru ja seiklusi. Tutvustame sulle uut PÖFFi Hundikarja, millega liitumine on tasuta!
Meil on jätkuvalt filmielamusi kõigile – plahvatavaid komöödiaid, kontrastseid draamasid, südamlikku armastust, värvikaid seiklusi, silmiavardavaid dokumentaale, liigutavaid pisarakiskujaid ning ainult karjaliikmetele kehtivaid soodustusi.

Liitu kohe, sest karjaliige saab kõiki neid emotsioone kogeda ning filme nautida soodsama hinnaga kui muidu ning liitumine on sellel korral täiesti tasuta!

Uue konto registreerimine
Mine veebilehele poff.ee/registreeri.
Kasuta registreerimisel oma Facebook'i või Google'i kontot, vajutades vastavale ikoonile (1), VÕI täida registreerimise lehel kõik nõutavad väljad ning vajuta nupule "Registreeri" (2).

Et nautida PÖFFihuntide privileege, on vaja kinnitada oma e-posti aadress. Selleks vaata oma märgitud e-posti kontole äsja saabunud kirja ning vajuta selles kirjas olevale "Kinnita konto" nupule (3).

Pärast nupule vajutamist peaks uues aknas avanema taas PÖFF koduleht, kus on kirjas "Konto aktiveerimine õnnestus".
Pärast aktiveerimist on Sul võimalik oma kontosse sisse logida, vajutades PÖFFi kodulehel üleval paremas nurgas olevat "Logi sisse" nuppu (4).Sisesta vastavatesse kohtadesse sama e-posti aadress ja parool, mille Sa registreerimisel märkisid, ja vajuta "Logi sisse" nuppu (5).
Kui oled sisse loginud, siis avaneb konto andmete kinnitamise vaade. Palun kontrolli hoolega üle, et kõik Sinu poolt sisestatud andmed oleksid korrektsed ning vajaduse korral muuda või täiusta neid.

Hundikarjaga liitumiseks pead Sa olema vähemalt 18-aastane täieliku teovõimega isik või Sul peab olema liitumiseks lapsevanema või seadusliku esindaja nõusolek.
Samuti pead Sa olema lugenud ja tutvunud reeglite ja tingimustega ning seda kinnitama, vajutades lehe all olevale kahele ruudule (6).

Uudiskirjaga liitumine ei ole kohustuslik, kuid ainult liitudes saad sa kõige kiiremini PÖFFiga seotud teateid otse oma e-posti aadressile.

Kui kõik andmed on üle kontrollitud ja õiged, siis vajuta lehe all paremas nurgas olevale "Kinnita" nupule (7).
Hundikarja taseme valik
PÖFFi konto omanikul on võimalus valida nelja erineva taseme vahel:
  • Hundikari (0 €)
  • Hundisõber (25 €)
  • Hundipass (120 €)
  • Shorts Pass (39 €)

Automaatselt on kõik liitujad „Hundikarja“ paketi omanikud (pildil esimene punast värvi). Soovi korral on võimalik osta Hundisõbra pakett (kollane), Hundipass (sinine) või Shortsi pass (lilla). Iga paketi all on nupp "Loe rohkem" (8), millele vajutades avaneb rohkem infot huvi pakkuva paketi kohta. Enne ostu sooritamist tutvu kindlasti Klubi reeglite ja üldtingimustega ning kinnita nendega tutvumist, vajutades lehe all vasakul servas olevale kahele ruudule (9).

Seejärel saad vajutada "Osta" nupule (10).

Vali endale tekkinud valikust sobiv makseviis (pangalink või ülekanne) ning saadki asuda maksma.
Pangalingiga tasumise korral seotakse valitud Hundikarja tase automaatselt Sinu PÖFFi kontoga.
Ülekande puhul seotakse valitud Hundikarja tase kontoga alles siis, kui summa on meie pangakontole laekunud. NB! Ülekandega maksmisel pane kindlasti tähele tasumise tähtaega ja märgi makse selgitusse tellimuse number. Tähtajaks tasumata arved tühistatakse. Palume arvestada ka sellega, et nii laekumine kui ka meiepoolne info töötlemine võtavad aega.
Sooduskoodi kasutamine
Pärast hundikarja taseme valikut: kui Sulle on antud sooduskood või kinkekood, sisesta see lahtrisse "Sooduskood" (11) ja vajuta "Kinnita" nuppu (12). NB! Koodi saab kasutada ainult selle taseme jaoks, milleks ta mõeldud on (näiteks Hundisõbra jaoks soetatud kinkekoodi ei saa kasutada Hundipassi soetamiseks).

Seejärel muutub liitumistasu summa (13) ja pärast tingimustega nõustumist saad sooritada makse sarnaselt eelmises punktis kirjeldatule. Kinkekoodi puhul makset sooritama ei pea, sest summa on sel juhul 0 €, kuid vajalik on siiski "Osta" nupule vajutamine, et Hundikarja tase kontoga siduda.

Sõbrapaketi kinkimine
Sõbrapaketi (Hundisõber) kinkimine on suurepärane võimalus üllatada filmisõpra. Koodi saavad osta kõik PÖFFi Klubi liikmed. Selleks tuleb minna „Liitu Hundikarjaga“ lehele, valida „Hundisõber“ ning teha linnuke kasti „Soovin valitud hundikarja taset teisele isikule edasi kinkida ja soovin selle jaoks saada kinkekoodi." (14)


Kinkekoodi saab kasutada ainult sisse loginud kasutaja. Seega, kui Sul kontot veel ei ole, siis on vajalik eelnev registreerimine. Pärast konto loomist tuleb paketi valikul või hiljem "Liitu Hundikarjaga" lehel järgida sama juhendit, milleks on „Hundikarja taseme valik“ ja „Sooduskoodi kasutamine“.

Kinkida on võimalik ka Hundipassi ja Shortsi passi!