/koogissaabkino
est
Köögis saab kino

Köögis saab kino – kostita filmikülalisi oma kodus!

Filmi ja kokakunsti ühendab nii mõndagi. Mõlema kaudu avanevad meile seninägematud maailmad ja vallanduvad värvikad tunded. Nii film kui toit eeldavad läbitöötatud retsepti. Samas võib ka kõige täpsema ettevalmistuse korral palju nihu minna. Jasmiiniriis võib keeda ühtlaseks mannetuks massiks, sama võib juhtuda ka filmiga. Pimeda eksperimenteerimise käigus aga võib juhtuda enneolematuid õnnestumisi.

Kinokunsti köögipoole näitamiseks ongi mõeldud projekt "Köögis saab kino". Pimedates öödes leidub palju tunnustatud filmitegijaid, kes ihkaksid mõista Eestimaa tuuma, saada osa ühest kaunist pühapäevasest söömingust ja jagada oma muljeid filmitööstuse kohta. Kui soovid oma pühapäeva veidi vürtsi lisada, valmista sõprade või pere seltsis üks korralik eine ning meie saadame teile külla paar põnevat välismaist filmitegijat. Külaliste seas on nii režissööre, produtsente, näitlejaid kui heliloojaid. Saage omavahel lähemalt tuttavaks, ajage aurutatud brokoli kõrval juttu filmikunstist ja mõtisklege elu üle. Just toidulaua taga sünnivad põnevad tutvused, paeluvad vestlused ja väärt ideed.

„Köögis saab kino“ toimub 25. novembril.

Kandideerimiseks saada palun kodu kirjeldavad fotod, pakutava lõunasöögi menüü ja oma andmed aadressile kodulounad@poff.ee.

Nimi
Aadress
E-posti aadress
Telefon
Keelteoskus
Planeeritav menüü
Lühikirjeldus seltskonnast, kes külalisi vastu võtab (mitu inimest, millises valdkonnas õpite või töötate, huvid jne)
Kirjeldus toimumiskohast ja foto

Ootame kõikide huviliste andmeid aadressile kodulounad@poff.ee hiljemalt 19. novembriks!