/kkk
est
KKK
Korduma Kippuvad Küsimused
1. Kuidas saab pileteid osta kui olen endale soetanud Hundisõbra taseme või Hundipassi?

Hundisõbra taseme või Hundipassi ostmisel seotakse soodustus sinu kontoga. Soodustuse kasutamiseks peab sisse logima PÖFFi kodulehele oma kasutajaga ja siis kui vajutada filmi juures "osta pilet" nuppu rakendub soodustus automaatselt. Piletilevist on ainult vaja valida õige hinnagrupp (ehk siis passi puhul 0€). Eraldi sooduskoodi vaja ei ole.

2. Millal ma saan kätte oma Hundipassi?
Hundipassi on võimalik kätte saada Tallinnas Coca-Cola Plaza PÖFFi infopunktis alates 9. novembrist või Tartus. Passi kätte saamiseks võtke kaasa isikut tuvastav dokument.

3. Mitu seanssi ma saan külastada Hundipassiga?
Hundipassiga on võimalik välja võtta 30 piletit seanssidele omal valikul, kui piletite limiit saab täis siis võib käia seanssidel ainult vabade kohtade olemasolul.

4. Kuidas kasutada paketi soodus- või kinkekoodi?
Kinkekoodi kasutamiseks paketi soetamisel tuleb teha endale kasutajakonto, millega valitud paketti siduda. Seejärel, tuleb kood sisestada kodulehel vastava paketi ostmiseks (kui kinkekood on hundisõbra paketile, siis sellega ei saa muid pakette osta peale hundisõbra paketi) Kood tuleb sooduskoodi lahtrisse sisestada ning vajutada "kinnita" nuppu. Seejärel muutub paketi hind vastavalt soodustusele. Täpsema info jaoks külastage https://2018.poff.ee/kuidasliituda 

5. Ostsin omale Hundisõbra taseme või Hundipassi, aga see ei ole minu kontoga seotud ja ma ei saa kasutada vastavaid soodustusi.
Kontrollige oma ostu kinnituse meili. Kui seal on kirjas "kinkekood: ...", siis ostu sooritamisel valisite, et soovite seda edasi kinkida. Võite ka seda kinkekoodi enda kontol kasutada. Koodi kasutamise kohta lugege punkti number 4. Kõik teised koodid peale kinkekoodi ei saadeta teile e-mailile, vaid need leiate oma kasutaja andmeid vaadates QR koodi alt.

Teie E-mailis selline kood on kinkekood:
6. Mitu piletit ühele seansile saan mina osta kui olen registreerinud Hundikarja liikmeks?

Igale seansile on võimalik soodushinnaga osta ainult üks pilet. Hundikarja pakett on isikustatud ning sellega ei ole võimalik sodushinnaga osta kaaslasele piletit, iga inimene peab soodustuse saamiseks tegema eraldi kasutaja.

Muude küsimuste puhul palun kirjutage hundikari@poff.ee või helistage +372 5620 8308.