/filmid
est
Filmid
Festival…
Festival…
Just Film
PÖFF
PÖFF Shorts
Programm…
Programm…
JF DOC@Just
JF Lapse õigused
JF Lastefilmid
JF Lastefilmide rahvusvaheline võistlusprogramm
JF Noortefilmid
JF Noortefilmide rahvusvaheline võistlusprogramm
JF Teadus360
Põhivõistlusprogramm
Kuupäev…
Kuupäev…
01.12.2018
02.12.2018
16.11.2018
17.11.2018
18.11.2018
19.11.2018
20.11.2018
21.11.2018
22.11.2018
23.11.2018
24.11.2018
25.11.2018
26.11.2018
27.11.2018
28.11.2018
29.11.2018
30.11.2018
Linn…
Linn…
Tallinn
Tartu
Kino…
Kino…
Alexela Kontserdimaja
Apollo Kino Solaris
Artis
Balti Filmi- ja Meediakool
Cinamon
Coca-Cola Plaza
Elektriteater
F-Hoone
Filmimuuseum
Linnahall
Nordic Hotel Forum
Sõprus
Külalised…
Külalised…
Filmid külalistega
Filmid külalisteta
Märksõnad…
Märksõnad…
Esilinastus…
Esilinastus…
Euroopa esilinastus
Maailma esilinastus
Rahvusvaheline esilinastus
Riik…
Riik…
Albaania
Ameerika Ühendriigid
Araabia Ühendemiraadid
Austraalia
Austria
Belgia
Brasiilia
Bulgaaria
Colombia
Costa Rica
Eesti
Egiptus
Hiina
Hispaania
Holland
Horvaatia
Iirimaa
India
Iraan
Island
Itaalia
Kanada
Kreeka
Läti
Lõuna-Korea
Mehhiko
Norra
Poola
Portugal
Prantsusmaa
Rootsi
Rumeenia
Saksamaa
Soome
Sri Lanka
Suurbritannia
Taani
Tšehhi
Ungari
Venemaa
Šveits
Keel…
Keel…
Albaania
Araabia
Bengali
Eesti
Hindi
Hispaania
Hollandi
Horvaadi
Inglise
Islandi
Itaalia
Katalaani
Korea
Kreeka
Mandarin
Norra
Poola
Portugali
Prantsuse
Pärsia
Rootsi
Rumeenia
Saksa
Singali
Soome
Taani
Ungari
Vene
Subtiitrid…
Subtiitrid…
Eesti
Inglise
Vene
(I)slämm
Slam
Põhivõistlusprogramm
120102,131802
303
303
JF Noortefilmid
030703,070702
Anna ja maailmalõpp
Anna and the Apocalypse
JF Noortefilmid
021002,081002,160201
Ärkamine
Awaken
Põhivõistlusprogramm
070101,081601
Asandhimitta
Asandhimitta
Põhivõistlusprogramm
100103,111701
Chi-Town
Chi-Town
JF DOC@Just
051103,141101,170803
Eia jõulud Tondikakul
Eva's Christmas Mission
JF Lastefilmid, JF Lastefilmide rahvusvaheline võistlusprogramm
020201,081101
Elada siin
A Place to Live
Põhivõistlusprogramm
120101,131801
Elevant ja liblikas
The Elephant and the Butterfly
JF Lapse õigused
141102,150701
F20
F20
JF Noortefilmid, JF Noortefilmide rahvusvaheline võistlusprogramm
011202,050702,140702
Fööniks
Phoenix
JF Noortefilmid, JF Noortefilmide rahvusvaheline võistlusprogramm
040702,081201,121102
Gonjiam
Gonjiam: Haunted Asylum
JF Noortefilmid, JF Noortefilmide rahvusvaheline võistlusprogramm
041102,080703
Hästi toidetud
Well Fed
JF Teadus360
080701,120701,130701
Hukule määratud
Sharkwater Extinction
JF Teadus360
010901,041101,140903
Inimese roll
The Human Part
Põhivõistlusprogramm
100102,111802
Jälgi jätmata
Leave No Trace
JF Noortefilmid
050201,151102,170201
Jooksikud
The Runaways
JF Lapse õigused
050903,090701,131102
Jõuluvana tütar
Lucia's Christmas
JF Lastefilmid
030701,100701
Kadakh, amoraalne lugu
Kadakh
Põhivõistlusprogramm
090102,101702
Kaks Fridat
Two Fridas
Põhivõistlusprogramm
090101,101801
Kaks härrat ülikonnas
Two Men In Suits
Põhivõistlusprogramm
110101,121802
Kapten Sharky
Capt'n Sharky
JF Lastefilmid, JF Lastefilmide rahvusvaheline võistlusprogramm
020802,060701,170801
Käsi südamel
Cross My Heart
JF Noortefilmid
010201,080902,132101
Kasper ja Emma lähevad aardejahile
Kasper and Emma Go Treasure Hunting
JF Lastefilmid
020801,140901,161101
Kaugel väljas
Far Out
JF DOC@Just
091202,101102,130703
Kilian Jornet: Teekond Everestile
Kilian Jornet: Path to Everest
JF DOC@Just
011102,021103,111102
Klump
Klump
JF Lastefilmid
040901,101101,110901
Kõigest hoolimata
Minding the Gap
JF Lapse õigused
061201,110701,140701
Kooliga on kõik
School's Out
JF Noortefilmid, JF Noortefilmide rahvusvaheline võistlusprogramm
021102,060201,151101
Külaline
The Guest
Põhivõistlusprogramm
090103,101803
Kung Food
Kung Food
JF Lastefilmid
020601,031101,171201
Kuni me kukume
Until We Fall
Põhivõistlusprogramm
130102,141802
Kurvi taga
Behind the Curve
JF Teadus360
071101,140902
Lambakari
Sheeple
Põhivõistlusprogramm
150101,161801
Lase mul kukkuda
Let Me Fall
JF Lapse õigused, JF Noortefilmid, JF Noortefilmide rahvusvaheline võistlusprogramm
030702,040703,081202
Libahunt
Werewolf
Põhivõistlusprogramm
070102,081801
Lindprii Bruce Lee
Bruce Lee and the Outlaw
JF Lapse õigused
051203,131101,171203
Loodan, et järgmisel korral sured
I Hope You'll Die Next Time
JF Noortefilmid, JF Noortefilmide rahvusvaheline võistlusprogramm
051102,090702,160803
Los Bando
Los Bando
JF Lastefilmid, JF Lastefilmide rahvusvaheline võistlusprogramm
010801,121001,142101
Maailma võimsamad teleskoobid
The World's Most Powerful Telescopes
JF Teadus360
020702,050902,080702
Matangi/Maya/M.I.A.
Matangi/Maya/M.I.A.
JF DOC@Just
031103,090703,140703
Matti, Sami ja kolm suurimat viga universumis
Matti and Sami and the Three Biggest Mistakes in the Universe
JF Lastefilmid, JF Lastefilmide rahvusvaheline võistlusprogramm
010601,071201,160801
Meie, loomad
We the Animals
JF Noortefilmid
051202,101201,171202
Metsnõid
Wildwitch
JF Lastefilmid, JF Lastefilmide rahvusvaheline võistlusprogramm
040701,061002,161102
Mööda seina
The Dawn Wall
JF DOC@Just
010603,021101,091102
Neetud istekoht
Cursed Seat
JF Noortefilmid
081103,121103,151103
Õpetaja
Teacher
JF Noortefilmid, JF Noortefilmide rahvusvaheline võistlusprogramm
031102,071202,121101
Päikeseloojang minu kodulinnas
Sunset in My Hometown
JF Noortefilmid
091103,121002,151202
Päikesepõletus
Sunburn
Põhivõistlusprogramm
140102,151802
Pelgupaik pilvede keskel
A Shelter Among the Clouds
Põhivõistlusprogramm
130101,141801
Pidurdamatu Bethany Hamilton
Bethany Hamilton: Unstoppable
JF DOC@Just
061003,141002,151203
Pistrikud
The Falcons
JF Lastefilmid, JF Lastefilmide rahvusvaheline võistlusprogramm
021001,081001,171101
Reede laps
Friday's Child
JF Lapse õigused
020803,101202,130903
Rooste
Rust
JF Lapse õigused, JF Noortefilmid, JF Noortefilmide rahvusvaheline võistlusprogramm
081102,120702,130702
Siis tulid sina
Then Came You
JF Noortefilmid
050701,110902,150201
Silvana
Silvana
JF DOC@Just
011203,131103,141103
Smartzone ja Kidzone TV eriprogramm 1
Smartzone and Kidzone TV special program 1
JF Lastefilmid
030802,050901,080901
Smartzone ja Kidzone TV eriprogramm 2
Smartzone and Kidzone TV special program 2
JF Lastefilmid
031201,120901,160802
Šokolaadipäev
The Day of Chocolate
JF Lastefilmid, JF Lastefilmide rahvusvaheline võistlusprogramm
030801,091101,170802
Sotsiaalsed loomad
Social Animals
JF DOC@Just
040902,070903,130902
Sparta langemine
The Fall of Sparta
JF Noortefilmid
040201,061001,070701
Supermerisiga
Super Furball
JF Lastefilmid, JF Lastefilmide rahvusvaheline võistlusprogramm
070902,101001,161001
Suvearmukese lugu
The Story of a Summer Lover
Põhivõistlusprogramm
140101,151801
Suvi 84
Summer of 84
JF Noortefilmid, JF Noortefilmide rahvusvaheline võistlusprogramm
061202,101002,111103
Tagajärgede tulevik
Living in the Future's Past
JF Teadus360
010701,051201
Talvelugu
The Overcoat
JF Lastefilmid
070901,130901
Talveöö
Winter's Night
Põhivõistlusprogramm
080102,091801
Telli omale koll
Mail Order Monster
JF Lastefilmid
011201,041001,122101
Trummar ja väravavaht
The Drummer & The Keeper
JF Noortefilmid
011101,020701,151201
Tüdruk jooksus
Girl in Flight
JF Lapse õigused
051101,111101,141001
Uitav tüdruk
Wandering Girl
Põhivõistlusprogramm
100101,111803
Usalda masinat: blokiahela lugu
Trust Machine: The Story of Blockchain
JF Teadus360
060702,110703,120801
Vaga jõgi
Still River
Põhivõistlusprogramm
110102,121803
Väikesed hiiglased
Giant Little Ones
JF Noortefilmid
010602,061301,070501
Vangis Michael
Michael Inside
JF Lapse õigused, JF Noortefilmid, JF Noortefilmide rahvusvaheline võistlusprogramm
071102,091201,110702
Viletsad värsid
Bad Poems
Põhivõistlusprogramm
080101,091802